Yeminli Tercüme

Yeminli Tercüme ile Resmi Evrak Tercümesinde İşini Sağlama Al

Bireysel ya da kurumsal, tüm resmi evraklarınızın çevirisinde Marmara Tercüme Bürosu’nun deneyimli kadrosunun sunduğu yeminli tercüme hizmetlerinden yararlanın; doğruluğu ve güvenilirliği onaylanmış metinlere hızla ulaşın.
https://www.marmaratercume.com/wp-content/uploads/2019/04/hero_books.png
bt_bb_section_top_section_coverage_image
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://www.marmaratercume.com/wp-content/uploads/2019/04/letter_a.png

En Doğru Yeminli Çeviriye Anında Ulaşın

Marmara Tercüme Bürosu’nun, on yılı aşkın tecrübesiyle, istediğiniz dilde, hız ve kalite odaklı çeviri hizmetleri sunan, profesyonel yeminli tercüman kadrosu sayesinde evraklarınızı hemen, en güvenilir şekilde tercüme ettirin. Marmara Tercüme Bürosu; nüfus cüzdanı, pasaport, evlilik cüzdanı, diploma, mahkeme kararı, ikametgah, transkript gibi kişisel evraklarınızın yanı sıra ticari belgeler, sözleşmeler, raporlar, broşürler, kataloglar, kullanma kılavuzları, garanti belgeleri, teknik şartnameler, poliçeler gibi birçok ticari evrağın çevirisinde de ihtiyaç duyduğunuz kaliteli hizmeti büyük bir titizlikle ve ışık hızıyla size sunar. Adeta bir çeviri makinesi hızında çalışan deneyimli tercüman kadrosu, ofis içi ve ofis dışındaki uzman personel desteği ile en doğru çeviriye en çabuk şekilde ulaşmanızı sağlar.

Hızlı ve Kolay Yeminli Tercüme Süreci Nasıl İşler?

Marmara Tercüme Bürosu’nun İnternet sitesinde bulunan “yeminli tercüme” sekmesinden kolayca ulaşabileceğiniz formu eksiksiz bir şekilde doldurarak çeviri sürecini hızlı ve kolay yoldan başlatabilirsiniz. Kişisel bilgileriniz için ayrılmış alanları doldurup, çevirisi yapılacak dosyayı sisteme yükleyerek anında “teklif al” butonuna basabilir; talep ettiğiniz işlem için en uygun fiyat seçeneklerine çabucak ulaşabilirsiniz. Gelen teklifleri EFT veya havale yaparak onaylayabilir; para transfer işleminin dekontunu paylaşarak süreci hızlandırabilirsiniz. Özenle hazırlanan, imzalı ve kaşeli yeminli tercüme metnini Marmara Tercüme Bürosu’nun İncirli ofisinden kendi belirlediğiniz tarihte teslim alarak, noter onayına ulaştırabilirsiniz. Dilerseniz, ilgili personel tarafından noter tasdik işlemi gerçekleştirilmiş evrağınızın kargo veya posta yolu ile tarafınıza gönderilmesini de talep edebilirsiniz. Bu durumda çeviri ücretine ek olarak ödemeniz gereken tahmini noter masrafı, Marmara Tercüme Bürosu tarafından size bildirilir. Bu bilgi ışığında, ödemeyi tamamladığınızda en güvenilir yeminli tercüme hizmeti, hiç yorulmadan, anında sizin olmuş olur.

https://www.marmaratercume.com/wp-content/uploads/2019/04/letter_b.png
bt_bb_section_top_section_coverage_image

Kampanyalar

Nasıl Teklif Alabilirim?
Ne Zaman Teslim Alınırım?
Tercüme Ücreti Nedir?
https://www.marmaratercume.com/wp-content/uploads/2019/05/hero_girl_coming_soon.png

Yeminli
Tercümanlar

Profesyonel
Çeviri

Hızlı
Teslimat

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Thanks to theidioms.com

Bize Ulaşın
Kartaltepe Mah., İncirli Cad. Akbulut İş Mrkz. D:10/55, 34145 Bakırköy/İstanbul
+90 212 561 0 118
live:rotatercume
bilgi@rotatercume.com
Mail Atabilirsiniz!
[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]