Tıbbi Çeviri

Tıbbi çevirilerinizde ciddiyet, titizlik ve profesyonellikten şaşmayın!

Konu “sağlık” olduğundan dolayı, en önemli çeviri türlerinden biri olan tıbbi çevirilerde, uzmanlar tarafından kaleme alınmış ve büyük bir özenle hazırlanmış, kaliteli bir tercüme için Marmara Tercüme Bürosu’nu seçin.
https://www.marmaratercume.com/wp-content/uploads/2019/04/hero_books.png
bt_bb_section_top_section_coverage_image
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://www.marmaratercume.com/wp-content/uploads/2019/04/letter_a.png

Uzman Doktorlardan Profesyonel Çeviri Hizmeti Alın!

Sağlık konusunda deneyimli ve donanımlı, yurt içinde/ yurt dışında farklı projelerde görev almış olan, uzman doktor tercüman kadrosu ile Marmara Tercüme Bürosu hizmetinizde! İlaç prospektüsleri, makale ve tezler, sağlık raporları, tahlil sonuçları, medikal cihaz çevirileri ve sağlık alanı ile ilişkili diğer tüm evraklarınızın tercümesi için Marmara Tercüme Bürosu’nu güvenle tercih edebilirsiniz. İnternet sitesinde yer alan teklif formunu doldurun; ya da WhatsApp, Skype, E-posta veya Fax yoluyla dilediğiniz hizmete ilişkin en uygun fiyat teklifi için başvuruda bulunun.

Acil Tıbbi Tercümelerinize Benzersiz Bir Hızla Ulaşın!

Hastaneden gelen acil tıbbi tercüme taleplerinde Marmara Tercüme Bürosu; hızlı ve yüksek kaliteli çeviri performansını ikiye katlayarak en kısa sürede, en nitelikli çevirilere ulaşmanızı sağlar. Bu tip acil çeviri taleplerinin haricinde de eşsiz bir hızla, arı gibi çalışan uzman tercümanlar, tıbbi metinlerinizi defalarca kez analiz eder ve “sağlık” gibi hayati önem taşıyan bir konuya ilişkin çevirilerde asla hataya geçit vermez.

https://www.marmaratercume.com/wp-content/uploads/2019/04/letter_b.png
https://www.marmaratercume.com/wp-content/uploads/2019/04/letter_c.png

Tıbbi Tercüme Süreci Nasıl İşler?

Tıbbi tercüme talebinde bulunmak için evraklarınızı çeşitli yollardan Marmara Tercüme Bürosu’nun uzmanlarına iletebilirsiniz. Benzer şekilde işlemleriniz tamamlandığında da çevirisi yapılan evraklarınızı, ister dijital olarak isterseniz de kargo yolu ile teslim alabilirsiniz. Çevirisini yaptırmak istediğiniz tıbbi metni Marmara Tercüme Bürosu’na gönderdiğiniz anda teklif süreci otomatikman başlar. Birkaç dakika içinde avantajlı fiyat teklifleri ile size dönüş yapan Marmara Tercüme Bürosu; sunduğu teklife ilişkin ödeme onayı geldikten kısa bir süre sonra, eşi görülmemiş bir hız ve titizlikle tıbbi metinlerinizin çevirisini tamamlar.

bt_bb_section_top_section_coverage_image

Kampanyalar

Nasıl Teklif Alabilirim?
Süreç Nasıl İşliyor?
Ne Zaman Teslim Alırım?
https://www.marmaratercume.com/wp-content/uploads/2019/05/hero_girl_coming_soon.png

Yeminli
Tercümanlar

Profesyonel
Çeviri

Hızlı
Teslimat

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Thanks to theidioms.com

Bize Ulaşın
Kartaltepe Mah., İncirli Cad. Akbulut İş Mrkz. D:10/55, 34145 Bakırköy/İstanbul
+90 212 561 0 118
live:rotatercume
bilgi@rotatercume.com
Mail Atabilirsiniz!
[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]