Teknik Tercüme

Eksiksiz ve hatasız teknik tercüme ile kaliteni konuştur!

Teknik metinlerinizin çevirisinde anlatım bütünlüğünün korunduğu, terminolojinin en doğru şekilde kullanıldığı, profesyonel, kalıcı ve nitelikli çeviriler için en güvenilir online tercüme platformu: Marmara Tercüme Bürosu!
https://www.marmaratercume.com/wp-content/uploads/2019/04/hero_books.png
bt_bb_section_top_section_coverage_image
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://www.marmaratercume.com/wp-content/uploads/2019/04/letter_a.png

Teknik Tercümede Sonuca Hızla ve Güvenle Ulaşın!

Teknik metinlerinizin tercümesinde Marmara Tercüme Bürosu’nun uzmanlık gerektiren titiz çalışmalarından yararlanabilmek için, çevirisini yaptırmak istediğiniz metni; teklif formu, WhatsApp, Skype, E-Posta veya Fax aracılığı ile Marmara Tercüme Bürosu’na ulaştırmanız yeterlidir. Bu sırada metnin hangi dile çevrilmesini istediğinizi mutlaka belirtin. Marmara Tercüme Bürosu’nun ummadığınız kadar kısa bir süre zarfı içinde sizin için en avantajlı fiyat teklifini hazırlayıp, tarafınıza ileteceğinden emin olabilirsiniz.

Teknik Çevirilerinize Özel Titiz Çalışmanın Farkını Yaşayın!

Teknik metinlerinizin çevirisinde hemen her dilden her dile, eksiksiz çeviri hizmeti sunan Marmara Tercüme Bürosu; ilgili terminolojilere hakim, hassas çalışma prensiplerine sahip tercümanlarla çalışır. Metinlerde çeviri sırasında herhangi bir anlatım bozukluğu veya anlam kopukluğu yaşanmaması için Marmara Tercüme Bürosu’nun deneyimli ekibi büyük bir hassasiyet gösterir. Bu sayede teknik şartnameler, kullanım kılavuzları, teknik servis belgeleri, bilanço raporları, fizibilite raporları, mühendislik evrakları, tanıtım dosyaları ve daha bir çok farklı teknik metin, ana dildeki anlaşılabilirlik seviyesini koruyarak hedef dillere çevrilir.

https://www.marmaratercume.com/wp-content/uploads/2019/04/letter_b.png
https://www.marmaratercume.com/wp-content/uploads/2019/04/letter_c.png

Teknik Çeviri Süreci Nasıl İlerler?

Teknik çeviri talebinize ilişkin fiyat teklifi size iletildikten sonra yapmanız gereken tek şey, ödemeyi gerçekleştirmektir. Marmara Tercüme Bürosu, rekabetçi fiyat politikası gereği müşterilerine daima en avantajlı fiyat seçeneklerini sunmayı hedefler. Siz de bu avantajlardan yararlanmak için İnternet bankacılığını kullanabilir; online olarak teklif formunu doldurmakla oturduğunuz yerden başlattığınız teknik tercüme sürecinin bir sonraki adımını kolayca tamamlayabilirsiniz. Ödeme alındıktan sonra benzersiz bir hızla ve titizlikle çalışan Marmara Tercüme Bürosu kısa süre içinde tercüme işleminin tamamlandığına dair sizinle iletişime geçecektir. Bu aşamadan sonra hazırlanan evraklarınızın online olarak veya kargo yoluyla tarafınıza gönderilmesini talep edebilirsiniz. Böylece Marmara Tercüme Bürosu’nun benzersiz hız ve titizlikle sunduğu teknik tercüme hizmetinden ofise gelme zahmetine girmeden yararlanabilirsiniz.

bt_bb_section_top_section_coverage_image

KAMPANYALAR

Nasıl teklif alabilirim?
Nasıl çalışıyoruz?
Ne zaman teslim alırım?
https://www.marmaratercume.com/wp-content/uploads/2019/05/hero_girl_coming_soon.png

Yeminli
Tercümanlar

Profesyonel
Çeviri

Hızlı
Teslimat

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Thanks to theidioms.com

Bize Ulaşın
Kartaltepe Mah., İncirli Cad. Akbulut İş Mrkz. D:10/55, 34145 Bakırköy/İstanbul
+90 212 561 0 118
live:rotatercume
bilgi@rotatercume.com
Mail Atabilirsiniz!
[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]