Sözlü Tercüme (Simultane ve Ardıl Tercüme)

Akıcı ve profesyonel sözlü tercümenin farkını yaşa!

Sözlü tercümeye ihtiyaç duyduğunuz her anda Marmara Tercüme Bürosu’nun uzman çevirmen kadrosu, profesyonel simultane ve ardıl tercüme hizmetleri ile yanınızda!
https://www.marmaratercume.com/wp-content/uploads/2019/04/hero_books.png
bt_bb_section_top_section_coverage_image
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://www.marmaratercume.com/wp-content/uploads/2019/04/letter_a.png

En Nitelikli Sözlü Tercümeye Hiç Vakit Kaybetmeden Ulaşın

Dil bilgisi kurallarına A’dan Z’ye hakim olan, diksiyonu kusursuz uzmanların simültane ve ardıl tercüme hizmetlerinden yararlanmak için hemen Marmara Tercüme Bürosu ile iletişime geçin. Bunun için WEB sitesinde bulunan teklif formunu doldurabilir; ya da WhatsApp, E-mail, Skype ve “canlı destek” gibi alternatif iletişim kanallarını kullanabilirsiniz. Marmara Tercüme Bürosu, talebiniz ulaştıktan sonra yaklaşık 3 dakika içinde sizin için en uygun fiyat teklifini hazırlayıp tarafınıza iletir. Sözlü tercümeye ilişkin fiyat teklifi talebinde bulunurken, çeviri yapılacak dili ve ihtiyacınız olan hizmetin simultane mi yoksa ardıl çeviri mi olduğunu belirtmeyi unutmayın. Böylece bütçenize en uygun fiyat teklifine Marmara Tercüme Bürosu sayesinde akıl almaz bir hızla ulaşın.

Deneyimli Tercümanlardan Eksiksiz Sözlü Çeviri Hizmeti

Uluslararası konferanslarda, kongrelerde, iş toplantılarında ve basın açıklamalarında eksiksiz ve dosdoğru bir sözlü çeviri desteği sağlayan Marmara Tercüme Bürosu; sizi başarıya en doğru ve hızlı şekilde ulaştırmayı hedefler. Simultane çeviri olarak adlandırılan eş zamanlı uygulamalarda yetkin ve bilgili tercümanlar, en nitelikli çeviriyi saniyeler içinde dinleyicilere aktarır. Ayrıca, Marmara Tercüme Bürosu’nda simultane çeviri sırasında gerekli olan ekipmanların kullanımı ve anlık çeviri konusunda en deneyimli tercümanlar tercih edilir. Ardıl tercümede de aynı şekilde dil bilgisi konusunda uzmanlaşmış, tecrübeli çevirmenler; konuşma tamamlandıktan sonra eksiksiz bir biçimde çevirisini dinleyici ile paylaşır. Marmara Tercüme Bürosu, rekabetçi fiyat politikası ve hataya mahal vermeyen çalışma prensipleri ile bu hizmetten en uygun fiyata ve en kaliteli şekilde faydalanmanızı sağlar.

https://www.marmaratercume.com/wp-content/uploads/2019/04/letter_b.png
bt_bb_section_top_section_coverage_image

Yeminli
Tercümanlar

Profesyonel
Çeviri

Hızlı
Teslimat

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Kampanyalar

Nasıl Hizmet Alabilirim?
Süreç Nasıl İşliyor?
https://www.marmaratercume.com/wp-content/uploads/2019/05/hero_girl_coming_soon.png

Thanks to theidioms.com

Bize Ulaşın
Kartaltepe Mah., İncirli Cad. Akbulut İş Mrkz. D:10/55, 34145 Bakırköy/İstanbul
+90 212 561 0 118
live:rotatercume
bilgi@rotatercume.com
Mail Atabilirsiniz!
[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]