Kurumsal Tercüme

Kurumsal çeviri işlemlerinde gözün arkada kalmasın!

Kurumsal evraklarınızın çevirisi için Marmara Tercüme Bürosu’nu tercih ederek; güvenilir iş ortaklığının ayrıcalıklarını yaşayabilirsiniz.
https://www.marmaratercume.com/wp-content/uploads/2019/04/hero_books.png
bt_bb_section_top_section_coverage_image
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://www.marmaratercume.com/wp-content/uploads/2019/04/letter_a.png

Güvenilirlik ve Erişilebilirliğin Avantajlarını Keşfedin

Şirketinizin verilerinin güvenliğinden emin olarak; üstün niteliklere sahip, profesyonel ve hızlı kurumsal çeviri hizmeti almak için Marmara Tercüme Bürosu’na 7/24 başvuruda bulunabilirsiniz. İnternet üzerinden oluşturacağınız talep ile kurumsal çeviri sürecini başlatın; Marmara Tercüme Bürosu’nun müşteri odaklı fiyat teklifleri ile zaman kaybetmeden tanışın.

Üstün Kaliteli ve Hızlı Kurumsal Tercüme Hizmetleri

Hemen her dilde kurumsal çeviri hizmeti sunan Marmara Tercüme Bürosu’nun; dil bilgisi kurallarına ve farklı sektörlerin terminolojilerine hakim olan uzman tercümanları size en nitelikli çeviri hizmetini en kısa zamanda sunmaya daima hazırdır. Hataya geçit vermeyen kontrol sistemi sayesinde Marmara Tercüme Bürosu, kurumsal yazışmalarınızda size kusursuz çeviri imkanı sunar. Ofiste ve ofis dışında görev alan binlerce uzman tercüman, çevirilerinizi titizlikle ve hızla tamamlayıp en hızlı şekilde size ulaştırır.

https://www.marmaratercume.com/wp-content/uploads/2019/04/letter_b.png
https://www.marmaratercume.com/wp-content/uploads/2019/04/letter_c.png

Kurumsal Tercüme Süreci Nasıl İşler?

Marmara Tercüme Bürosu’nun profesyonel tercümanları ile çalışmak için ofise gitmenize gerek kalmaz. Oturduğunuz yerden, tek “tık”la başlatabileceğiniz çeviri süreci hızlı ve sistematik bir şekilde ilerler. İnternet sitesinden, e-posta ile veya WhatsApp, Skype gibi çeşitli sosyal kanallar aracılığıyla teklif talebi oluşturduğunuzda, sizin için en uygun fiyat teklifi birkaç dakika içinde hazırlanır. İnternet bankacılığını kullanarak yapacağınız ödeme ile teklif onayınız gerçekleşir. Marmara Tercüme Bürosu’nun uzman tercümanları onay alındıktan sonra projenize yoğunlaşarak en nitelikli tercüme metinlerini hazırlar. Çevirisi tamamlanan evraklar, isteğinize bağlı olarak ofisten teslim alınabilir. Ya da belirttiğiniz adrese kargo ile gönderilir. Siz de Marmara Tercüme Bürosu’nun bu hizmetleri sayesinde hiç vakit kaybetmeden ve yorulmadan kurumsal evraklarınızın çevirisini yaptırabilirsiniz.

bt_bb_section_top_section_coverage_image

Kampanyalar

Nasıl Teklif Alabilirim?
Süreç Nasıl İşliyor?
Ne Zaman Teslim Alırım?
https://www.marmaratercume.com/wp-content/uploads/2019/05/hero_girl_coming_soon.png

Yeminli
Tercümanlar

Profesyonel
Çeviri

Hızlı
Teslimat

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Thanks to theidioms.com

Bize Ulaşın
Kartaltepe Mah., İncirli Cad. Akbulut İş Mrkz. D:10/55, 34145 Bakırköy/İstanbul
+90 212 561 0 118
live:rotatercume
bilgi@rotatercume.com
Mail Atabilirsiniz!
[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]