Hukuki Tercüme

Hukuki evraklarınızın çevirisinde en güvenilir adresi seçin!

Marmara Tercüme Bürosu’nun büyük bir özen ve titizlikle çalışan; ilgili mevzuatlara, hukuki kanunlara ve terminolojiye hakim tercümanları sayesinde üstün kalitedeki hukuki çeviriye eşsiz bir hızla ulaşın.
https://www.marmaratercume.com/wp-content/uploads/2019/04/hero_books.png
bt_bb_section_top_section_coverage_image
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://www.marmaratercume.com/wp-content/uploads/2019/04/letter_a.png

En Nitelikli Hukuki Tercüme Hizmeti Her An Elinizin Altında!

Nerede olursanız olun, tek tıkla ulaşabileceğiniz Marmara Tercüme Bürosu’nun uzman çevirmenleri, ofiste ve ofis dışında, bulundukları her noktadan size en kaliteli ve hızlı hukuki tercüme hizmetini sunar. Bilgisayar başındaysanız, çeviri talebinde bulunmak için hızlı bir şekilde Marmara Tercüme Bürosu’nun WEB sayfasında yer alan teklif formunu doldurup; “gönder” butonuna basın. Bilgisayar olmadığı anlarda ise mobil telefonunuzda bulunan çeşitli uygulamalar aracılığıyla Marmara Tercüme Bürosu’nun uzmanları ile hızlı bir şekilde iletişim kurabilirsiniz. Bunun için WhatsApp, Skype gibi sosyal platformlardan dilediğinizi seçin ve istediğiniz hizmete yönelik en uygun fiyat teklifi için birebir iletişim kurun.

Eşsiz Sürat ve Üstün Kalite Farkını Yaşayın

Marmara Tercüme Bürosu; patent başvurusu, ölüm belgesi, çeşitli beyannameler, şirket kuruluş belgeleri, resmi gazete, tutanak, sertifika, aile cüzdanı, kimlik, poliçe, vekaletname, yönerge çevirileri gibi “hukuki” olarak nitelendirilen evraklarınızın çevirisi için en güvenilir adrestir. Deneyimli tercüman kadrosu, bilgi birikimi ve el çabukluğu sayesinde ihtiyaç duyduğunuz tüm hukuki metinlerin tercümesini bilgelikle ve hızla tamamlar. Umduğunuzdan çok daha kısa bir süre içinde tamamlanan çevirilerin her biri özgün olup; metin içerikleri en doğru şekilde hedef dile çevirilir. Hemen her dile çeviri talebinde bulunabileceğiniz Marmara Tercüme Bürosu’nda hukuki evraklarınız daima güvendedir.

https://www.marmaratercume.com/wp-content/uploads/2019/04/letter_b.png
https://www.marmaratercume.com/wp-content/uploads/2019/04/letter_c.png

Hukuki Çeviri Süreci Nasıl İşler?

Hukuki çeviri işlemlerini başlatmak için Marmara Tercüme Bürosu’ndan alacağınız hizmete ilişkin fiyat teklifi talebinde bulunmanız yeterlidir. Başvurunuzun hemen akabinde, dakikalar içinde size iletilen fiyat teklifini onaylayıp; hızlı bir şekilde hukuki çeviri işlemleri için düğmeye basabilirsiniz. Onay aşamasında teklifte belirtilen hizmet bedelini havale ile oturduğunuz yerden Marmara Tercüme Bürosu’nun banka hesabına gönderebilir; yerinizden hiç kalkmadan, aklınıza geldiği anda hukuki evraklarınızın tercümesini yaptırabilirsiniz. Yeminli hukuki tercüme işlemleri için de aynı şekilde Marmara Tercüme Bürosu’nun yeminli uzmanlarından hizmet talebinde bulunabilir; noter onayına kadarki tüm süreci bulunduğunuz yerden takip edebilirsiniz.

bt_bb_section_top_section_coverage_image

Kampanyalar

Nasıl Teklif Alabilirim?
Süreç Nasıl İşliyor?
Ne Zaman Teslim Alırım?
https://www.marmaratercume.com/wp-content/uploads/2019/05/hero_girl_coming_soon.png

Yeminli
Tercümanlar

Profesyonel
Çeviri

Hızlı
Teslimat

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Thanks to theidioms.com

Bize Ulaşın
Kartaltepe Mah., İncirli Cad. Akbulut İş Mrkz. D:10/55, 34145 Bakırköy/İstanbul
+90 212 561 0 118
live:rotatercume
bilgi@rotatercume.com
Mail Atabilirsiniz!
[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]