Altyazı Tercümesi

Seyir keyfinizi birebir altyazı tercümesi ile taçlandırın!

Video içeriklerinizin altyazı tercümesinde Marmara Tercüme Bürosu’nun deneyimli tercümanlarına güvenin; akıcı, doğru ve özgün çevirilerle videolarınızı dünyanın dört bir yanında izlenebilir hale getirin!
https://www.marmaratercume.com/wp-content/uploads/2019/04/hero_books.png
bt_bb_section_top_section_coverage_image
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://www.marmaratercume.com/wp-content/uploads/2019/04/letter_a.png

Video İçeriklerinin Çevirisinde Üstün Kalite Farkını Yaşayın

Dizi, film, kısa film, tanıtım videosu, animasyon, dijital sunumlar gibi farklı video içeriklerinizin altyazı çevirisinde Marmara Tercüme Bürosu’nun uzman kadrosunu tercih edin. Marmara Tercüme Bürosu’nda kaynak ve hedef dillerin tüm kurallarına, günlük yaşantıda kullanılan söz öbeklerine ve deyimlere hakim olan; size en doğru ve akıcı çeviriyi sunabilecek tercümanlar, video içeriklerinizin tercümesi için görevlendirilir. İlgili uzmanlar, ihtiyacınız olan profesyonel altyazı çeviri hizmetini en kısa sürede, en yüksek kalite ile teslim etmek için var gücüyle çalışır. Alt yazı kurallarına uygun, izleyicinin dikkatini video içeriğine yoğunlaştıran ve ilgili medyanın en net şekilde anlaşılmasını sağlayan çeviriler için Marmara Tercüme Bürosu ile bir an önce iletişime geçebilirsiniz. Şubeye gitmenize gerek kalmadan, çeşitli dijital platformlar aracılığıyla Marmara Tercüme Bürosu’nun hataya geçit vermeyen altyazı çeviri hizmeti için fiyat teklif talebinde bulunabilir; müşteri odaklı ve bütçe dostu fiyat tekliflerine oturduğunuz yerden, kolayca ulaşabilirsiniz.

Pratik ve Profesyonel Altyazı Çevirisi Süreci

Marmara Tercüme Bürosu’nun yetkin tercümanları tarafından hızla hazırlanan, en nitelikli altyazı tercümeleri ile videolarınızın globalleşmesini sağlayın. Bunun için, Marmara Tercüme Bürosu’nun WEB sitesinde yer alan teklif formunu doldurabileceğiniz gibi; WhatsApp, Skype ve E-Posta yoluyla da ihtiyacınız olan tercüme hizmeti için anında fiyat teklifi alabilirsiniz. Marmara Tercüme Bürosu, talebiniz iletildikten sonra yalnızca birkaç dakika içinde sizin için en avantajlı fiyat teklifini oluşturur. Teklifi kabul edip, banka hesabınızdan ödemeyi gerçekleştirerek; en kaliteli altyazı çeviri metinlerine sahip olmanız için gereken tercüme sürecini başlatabilrisiniz.

https://www.marmaratercume.com/wp-content/uploads/2019/04/letter_b.png
bt_bb_section_top_section_coverage_image

Kampanya

Nasıl Teklif Alabilirim?
Süreç Nasıl İşliyor?
Ne Zaman Teslim Alırım?
https://www.marmaratercume.com/wp-content/uploads/2019/05/hero_girl_coming_soon.png

Yeminli
Tercümanlar

Profesyonel
Çeviri

Hızlı
Teslimat

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Thanks to theidioms.com

Bize Ulaşın
Kartaltepe Mah., İncirli Cad. Akbulut İş Mrkz. D:10/55, 34145 Bakırköy/İstanbul
+90 212 561 0 118
live:rotatercume
bilgi@rotatercume.com
Mail Atabilirsiniz!
[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]