Akademik Tercüme

Akademik tercümede tecrübeye güven!

Akademik metinlerinizin çevirisinde en doğru sonuca en hızlı şekilde ulaşmak için Marmara Tercüme Bürosu’nun deneyimli ekibi ile çalışın.
https://www.marmaratercume.com/wp-content/uploads/2019/04/hero_books.png
bt_bb_section_top_section_coverage_image
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://www.marmaratercume.com/wp-content/uploads/2019/04/letter_a.png

Akademik Çalışmalarınız için En Profesyonel Çeviri Hizmeti

Marmara Tercüme Bürosu; farklı alanlarda “uzmanlık” vasfına sahip olan, deneyimli çevirmenleri ile akademik çalışmalarınız için en nitelikli tercüme hizmetini sunmayı hedefler. Bunun için hemen her sektörde uzmanlaşmış çevirmenlerle çalışan Marmara Tercüme Bürosu; Fen Bilimleri, Sosyal Bilimler, Sağlık Bilimleri, Eğitim Bilimleri, Güzel Sanatlar gibi çeşitli konulardaki çevirilerinizin en profesyonel şekilde ana dilden hedef dile aktarılmasını sağlar. Uygun fiyat politikası ile müşteri odaklı hizmet veren Marmara Tercüme Bürosu’nun kaliteli çeviri hizmetlerinden yararlanmak için ilk yapmanız gereken şey, online olarak teklif talebinde bulunmaktır. Bunun için çevirisinin yapılmasını talep ettiğiniz belgeyi WEB sitesi, WhatsApp veya Skype aracılığı ile Marmara Tercüme Bürosu’nun uzmanlarına iletebilir; talebinize ve bütçenize uygun, en avantajlı fiyat teklifine kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Akademisyenlerin Tercihi: Marmara Tercüme Bürosu

Akademisyenler tarafından talep edilen ödev, tez, essay, makale, kompozisyon, bildiri özeti, biyografi, araştırma çevirilerinde ve akademik psikoloji, sosyoloji, uzmanlık tezi gibi konulara ait çevirilerde Marmara Tercüme Bürosu’nu tercih edin.Yıllardır süren profesyonel çalışmaları ile Marmara Tercüme Bürosu, akademik çevirilerde gönül rahatlığı ile güvenebileceğiniz, uzmanların tercih ettiği, bir numaralı adres!

https://www.marmaratercume.com/wp-content/uploads/2019/04/letter_b.png
https://www.marmaratercume.com/wp-content/uploads/2019/04/letter_c.png

Akademik Çeviri Süreci Nasıl İlerler?

Akademik metinlerinizin çevirisinin bir an önce tamamlanması için Marmara Tercüme Bürosu ile hızlı bir şekilde iletişime geçmeniz yeterlidir. Marmara Tercüme Bürosu’nun teklif formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak bu süreci pratik bir şekilde başlatabilirsiniz. Birkaç dakika içinde uzmanlardan gelecek olan fiyat teklifini değerlendirip; istenilen bedeli havale veya EFT ile gönderdiğinizde akademik metinlerinizin tercümesi hızla başlar. Biten tercümeleriniz için ise, evraklarınızı Marmara Tercüme Bürosu’nun güler yüzlü ofis çalışanlarından, elden teslim alabileceğiniz gibi; dilerseniz adresinize kargolanmasını da talep edebilirsiniz.

bt_bb_section_top_section_coverage_image

Kampanyalar

Nasıl Teklif Alabilirim?
Süreç Nasıl İşliyor?
Ne Zaman Teslim Alırım?
https://www.marmaratercume.com/wp-content/uploads/2019/05/hero_girl_coming_soon.png

Yeminli
Tercümanlar

Profesyonel
Çeviri

Hızlı
Teslimat

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Thanks to theidioms.com

Bize Ulaşın
Kartaltepe Mah., İncirli Cad. Akbulut İş Mrkz. D:10/55, 34145 Bakırköy/İstanbul
+90 212 561 0 118
live:rotatercume
bilgi@rotatercume.com
Mail Atabilirsiniz!
[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]